Templos Zeytin ve Zeytinyağları, 2013 Yılı’nda kurulan Kuzey Kıbrıs Merkezli ve Uluslararası ödüllü bir zeytin ve zeytinyağı ücreticisidir.

Amacımız sadece doğal yöntemlerleri kullanarak, en yüsek kaliteli zeytin ve zeytinyağları üretmektir.

Templos Zeytinyağı, sedece 150-800 yaş arasında olan zeytin ağaçlarından yetiştirilen ‘Ladolia’ isimli Kıbrıs zeytin cinsinden üretilmektedir.

Kuzey Kıbrıs’ta kalite için iki Uluslararası Altın Ödül alan ilk ve tek zeytinyağı üreticisiyiz. 2019 Yılı’nda Londra’daki Uluslararası Zeytinyağı Yarışmasında Altın Ödül ve İtalya’daki Sızma Zeytinyağı Uluslararası Zeytinyağı Yarışmasında Altın Ödül aldık. 2020 yılında Londra’daki Uluslararası Zeytinyağı Yarışması’nda Bronz Ödül aldık.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Mauris nec lectus accumsan sapien maximus vehicula. Duis aliquam vehicula nisl, a rutrum nulla egestas dapibus. Aliquam malesuada dictum purus, sed mollis mi blandit non.Aenean odio sapien, condimentum vitae laoreet eget, consequat in massa. Curabitur sed neque vel est rutrum pulvinar quis vitae dolor. Duis sodales vestibulum massa, ut fermentum nulla elementum id.

Facebook Messenger

Bize WhatsApp iletişim hattımızdan da ulaşabilirsiniz.

Whatsapp İletişim
X